BI-ZMA Základy matematické analýzy
Jdi na navigaci předmětu

– Letní termín

Přibližně v polovině letního semestru bude vypsán jeden až dva zkouškové termíny BI-ZMA. Detaily oznámím na začátku semestru, až bude jasno, kolika studentů se tato možnost týká.

– Cvičební týmy

V systému MS Teams byly vytvořeny cvičební týmy pro paralelky jednotlivých cvičících. Tyto týmy budou sloužit jako podpora on-line výuky a platforma pro odevzdávání úkolů. Seznam týmů cvičících naleznete na stránce popisující rozvrh cvičení. Studenti do těchto týmů byli přiřazeni podle prezenčního rozvrhu.

– Coronavirový rozvrh BI-ZMA

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci neprobíhá výuka BI-ZMA zcela podle prezenčního rozvrhu, který můžete vidět třeba v KOSu. Řiďte se informacemi na stránce Rozvrh.

– Rozvrh BI-ZMA

V rozvrhu jsou zatím přiřazeni pouze přednášející. K přiřazení cvičících dojde pravděpodobně až v týdnu před začátkem semestru. K otevření rozvrhu pro opakující studenty dojde až po zapsání všech studentů prvního ročníku, tedy také těsně před semestrem. Opakující studenti budou informování emailem.

Dostupné také v JSON.